وکیل تلفنی

 

اغلب وکلای دادگستری برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر از جمله مشاوره حقوقی آنلاین به صورت تلفنی یا حضوری و پذیرش وکالت، شماره تلفن‌های معرفی می‌کنند. تا اشخاص به آسانی از طریق تلفن با وکیل مورد نظر ارتباط یرقرارکنند.

به این وکلا، وکیل تلفنی گفته می‌شود. وکیل تلفنی روشی است که وکیل، مشاوره خود را از طریق تلفن به اشخاص ارائه می‌کند. از همین رو، باید توانایی این را داشته باشد تا بتواند از پشت تلفن به جنبه‌های متفاوت موضوعی طرح شده از طرف موکل تسلط پیدا کند. تا بتواند مشاوره حقوقی تلفنی درستی را ارائه دهد.

اصولا وکیل تلفنی باید توانایی مدیریت گفتگو را به شکلی داشته باشد. که بتواند در کوتاهترین زمان سوالات مهم و موثر خود را در مورد موضوع طرح شده را از موکل پرسیده و سریع پاسخ‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و راه حل موثری به موکل ارائه دهد.

یکی از راه‌های سریع و آسان برای دسترسی به وکیل و مشاوره حقوقی، وکیل تلفنی می‌باشد. ولی باید چند نکته مهم را در نظر داشت که در زمان مشاوره با وکیل باید اطلاعات کافی  به دور از پنهان کاری  به وکیل انتقال یابد. تا او بتواند مشاوره‌ دقیق و درستی را ارائه بدهد.

 

شماره وکیل تلفنی

در این زمینه موسسه حقوقی دادگستر این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار داده که هر ساعت از شبانه روز و به صورت 24 ساعته در کلیه زمینه حقوقی نیاز به وکیل تلفنی داشته باشید. با برقراری ارتباط با خطوط هوشمند مجموعه ما از تلفن ثابت سراسر کشور بدون هیچ پیش شماره یا کدی با شماره 9099071369 تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط: وکیل آنلاین

مطالب مرتبط: وکیل تسخیری 

 

جستجوی وکیل تلفنی از طریق اینترنت

یکی از روش های کاربردی که امروزه گسترش چشم گیری پیدا کـرده است، مقوله جستجوی وکیل دادگستری به روش اینترنتی است. یافتن وکیل از طریق اینترنت و دنیای مجازی سبب کمک به ما در مقایسه میان وکلای مختلـف و متخصص می شود.

سایت‌های مختلفی برای جستجوی وکیل دادگستری وجود دارد. پیشنهاد مجموعه حقوقی ما به افراد برای انتخاب بهترین وکیل دادگستری این است که با چندین وکیل به صورت تلفنی صحبت شود.

سرانجام می‌توانیم متوجه شویم که کدام وکیل دادگستری تجربه، تبحر و توانایی بهتری برای وارد شدن در پرونده شما را دار هستند.

بعد از یافتن وکلای متخصص مورد نظر وکلا آمادگی عرضه خدماتی از جمله مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی به شما عزیزان را دارند. بعد از صحبت تلفنی با وکیل مورد نظر می توانید به صورت حضوری به دفتر کار وکیل دادگستری مراجعه کنید.

 

 

شماره <yoastmark class=

 

لزوم استفاده از وکیل تلفنی

در اغلب کشورها فرهنگ مشاوره با وکیل تلفنی به عنوان یک اصل اجتماعی بیـن افراد مورد پذیرش قرار گرفته است. شمار زیادی از افراد جامعه قبل از  تصمیم گیری های مختلـف با وکیل خود گفت گو می‌کنند.

هر چند که ممکن است این مشاوره از نوع مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی آنلاین باشد. بعد از گفتگو با هر یک از این روشها فرد می تواند به یک نتیجه مطلوب برسد.  یا حتی اغلب خانواده‌ها در جوامع مختلف دارای یک وکیل خانواده هستند که مانند یک امین و مشاور همیشه در کنار اعضای خانواده هست.

 

وکیل تلفنی معتمد

پیدا کردن وکیل دادگستری معتمد یکـی از مسائل مهم و با ارزش هر فرد در جامعه محسوب می شود. چرا که  با دقت به مسائل مطرح شده و همچنین با عنایت به ارزش موضوعاتی که در دادگستری طرح می گردد که اصولا با جان، مال یا آبروی شهروندان سر کار دارد.  

در سالهای اخیر یافتن وکیل دادگستری از طریق دوستان و آشنایان صورت می گرفت به این صورت که با پرس و جو از آشنایان از آن‌ها می‌خواهیم که به ما وکیل خبره ای معرفی کنند.

هر چند این روش می تواند مزایای داشته باشد ولی نباید از معایب آن غافل شد. از جمله معایب آن این است که نظر افـراد عادی اغلب اوقات نمی تواند ما را در انتخاب مسیر درست کمک کند. چرا که سوال از اشخاص غیر آشنا با حقوق نمی‌تواند پرسید و ایده افراد عادی کمک شایانی به ما نمی کند.

همان طور که یک پزشک یک تخصص ویژه ای دارد و معـمولا افـراد عادی نمی‌توانند دربـاره آن تخصص نظر بدهند در مخصوص وکیل هم این ویژگی ها حاکم است. و البته باید در نظر داشت که اشخاصی که ما با آنها گفتگو می کنیم نهایتا با یک یا دو وکیل معاشرت و مشورت کرده اند و اکثر وکلا را نمی‌شناسد و بنابراین نمی‌تواند ما را دراین امر مهم یاری کنند.

 

مهمترین ویژگی وکیل تلفنی 

مهم‌ترین ویژگی یک وکیل تلفنی برای گزینش وجود اعتما و اطمینان است. درانتخاب یک وکیل چه به صورت تلفنی یا حضوری  احساس مسئولیت وکیل یک امری مهم و ضروری است. زیرا رابطه وکیل و موکل بر اساس اعتماد طرفین است.

وکیل از راه‌ و روشهای پر پیچ‌وخم‌ قانوی ‌که می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به نحو  احسن انجام ندهد. بنابراین  می باید وکیلی رانتخاب کرد که معتمد واخلاق‌مدار باشد. برای آشنایی با وکیل دادگستری بهتر است با چند وکیل تلفنی صحبت کنیم و با مقایسه راهنمایی‌های آنان تصمیم بگیریم.

در این روش است که می‌توانیم وکیلی را که دانش و تجربه زیادتری در دادگاه ها به دست آورده را انتخاب کنیم. البته باید نکته قابل توجه ای را خاطر نشان کنیم و آن این است که بدانیم تبحر و آگاهی درموضوع وکالت به هیچ عنوان به سن و سـال ربطی ندارد. چه بسا وکلای جوانی در این حرفه کار کرده اند و آگاهی آنان از بعضـی وکلای با سابقه خیلی زیـادتر است. اما ضـروری است که وکیل در حوزه مشابه با دعوایی که در دادگاه دارید مهارت لازم را داشته باشد.

 

مجموعه حقوقی دادگستر با بهرمندی از وکلای تلفنی در زمینه های متفاوت که سال های زیادی در این حوزه فعالیت گسترده داشتند، انتخاب را برای موکل راحت کرده است. به این دلیل که پس از برقراری تماس با مجموعه حقوقی  و ارائه مشاوره حقوقی تلفنی به صورت آنلاین با چند وکیل تلفنی و بررسی اسناد و مدارک پرونده از طریق ارسال برای وکیل مورد نظر، مسئله موکل با راهکارهای متفاوت قابل حل است.

 

وکیل تلفنی رهکاری جدید برای مشاوره حقوقی آنلاین

وکیل تلفنی از جمله خدماتی هست که امروزه به وسیله اغلب مؤسسات حقوقی ارائه می گردد و این امکان را برای افراد جامعه فراهم آورده تا به صورت تلفنی، مشاوره حقوقی بگیرند.

استفاده از وکیل تلفنی روند رو به رشدی در سراسر کشور داشته، زیرا افراد با یک تماس تلفنی می توانند به وکیل دادگستری وصل شوند. و در زمینه ی مورد نظر خود اطلاعات حقوقی کافی و ضروری به دست آورند و از حق و حقوق خود یا دیگران دفاع کنند.

اگر توان پرداخت حق وکاله وکیل را ندارید و هنوز به یک نمایندگی قانونی نیاز دارید. یا در مورد حقوق قانونی خود سؤالاتی دارید می توانید از خدمات حقوقی وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

 

<yoastmark class=

 

حیطه کاری وکیل تلفنی

وکیل پایه یک دادگستری میتواند در تمامی زمینه های حقوقی کیفری از جمله: خانواده، کلاهبرداری، چک، سفته، ورشکستگی، حضانت فرزند، طلاق، مهریه، نفقه، ضرب و جرح به شما کمک کند. البته باید یک نکته مهم در مشاوره تلفنی با وکیل در نظر داشت. تا روند پرونده حقوقی به آسان و حرفه ای پیش رود و به شما کمک کند تا از حق و حقوق خود دفاع کنید.

موضوع مهم این است که بدانید به چه وکیلی در چه حیطه کاری نیاز داریم. به همین دلیل اغلب مؤسسات حقوقی ابتدا کلیه ی اطلاعات لازم را برای شروع یک مشاوره حقوقی را توسط وکیل دریافت می کنند. بعد از آن به شما در تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع مشاوره کمک می کنند.

موضوع مهم در این جا این است که ما باید بدانید به چه نوع وکیل تلفنی نیاز دارید. زیرا لازمه ی یک مشاوره حقوقی تلفنی خوب در این زمینه داشتن تخصص لازم در مورد مسئله مورد نظر است.

 

وکیل تلفنی آنلاین

وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی آنلاین را به صورت تلفنی برای افراد جامعه فراهم می آورد. ابتدا باید معیین کنید که آیا شما یک مشکل حقوقی دارید یا صرفاً یک مشکل شخصی؟ مانند اینکه شما دوست ندارید که همسایه ی روبه روی شما در طول روز موسیقی با صدای بلند گوش کند. اما اگر آنها هیچ گونه تخلفی را مرتکب نشده یاشند، موضوع شما یک مسئله شخصی است و نه یک مسئله حقوقی و قانونی.

نکته مهم دیگر این است که در طول مشاوره باید یک تعریف درست و واضحی از وضعیت خود شرح دهید. و در بیان جزئیات، دقیق و کامل باشید و تا جای که امکان دارد شفاف سازی کنید. در نظر داشته باشید نادیده گرفتن حقایق مربوطه یا اضافه کردن اطلاعات غیر واقعی در نهایت فقط به خود شما آسیب می رساند.

 

مزیت های مشاوره حقوقی با یک وکیل دادگستری

کمک گرفتن از یک وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین مزایای بسیاری دارد. شهروندانی که مسئله حقوقی دارند و اکثرا تصمیم می گیرند به تنهایی با مشکل به وجود آمده رو به رو شوند و از نظر مالی توانایی استخدام یک وکیل دادگستری را ندارند. به همین دلیل با برقراری تماس با یک وکیل دادگستری مجرب به شما کمک می کند تا مشخص شود که مشکل پیش آمده چقدر میتواند جدی باشد. و آیا توانایی و آمادگی کافی را برای رویارویی و حل مسئله را دارید.

 

وکیل تلفنی ۲۴ ساعته رایگان

وکلای دادگستری به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل  در دسترس و آماده هستند. تا خدمات حقوقی مورد نیاز شما را ارائه دهند. در روند گفتگو با وکیل تلفنی این امکان برای شما فراهم می شود تا موضوع خود را به شخصی بگویید که بر قانون مسلط است و با زیر و بم کار آشنایی کامل دارد.

وکیل تلفنی این توانایی را دارد تا حقایقی را که برایشان شرح می دهید مورد بررسی قرار دهد. و می تواند ارزیابی صادقانه ای را در مورد این که آیا موضوعی که برایتان پیش آمده ارزش پیگیری دارد یا نه. بدون تردید در مورد پرونده ی حقوقی یا کیفری خود سؤالات بسیاری برایتان پیش می آید. وقتی با یک وکیل تلفنی صحبت می کنید این امکان برای شما به وجود می آید که به همه آنها پاسخ داده شود.

در واقع، حتی اگر تصمیم به ادامه ی روند پرونده ندارید، ایده ی خوبی است که با به دست آوردن اطلاعات لازم ترس های خود را برطرف کنید. گذر از یک وضعیت سخت به تنهایی و بدون اینکه شخص متخصص در کنار شما باشد می تواند استرس زا باشد. اما کمک گرفتن از یک وکیل تلفنی و نماینده قانونی می تواند کار را برای شما راحتتر کند.

 

 

شماره <yoastmark class=

 

قیمت مناسب وکیل تلفنی

اصولا افراد اطلاعات کافی در زمینه خدمات وکیل تلفنی ندارند و تصور می کنند این خدمت رسانی برای آنها پر هزینه است. و میزان پیش بینی آن ها از هزینه ها با واقعیت متفاوت است.

در واقع، اطلاعات نادرستی وجود دارد که اغلب اشخاص متوجه نیستند که در بسیاری از مواقع امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین کم هزینه و حتی در بعضی موارد رایگان نیز وجود دارد. خدمات حقوقی وکیل دادگستری نه تنها روند پرونده را سریع و آسان می کنند، بلکه قیمت مناسب تری نیز خواهد داشت.

رایج ترین روش خدمات وکیل تلفنی برای ارائه ی مشاوره در تمامی زمینه های حقوقی ماهانه هزینه ای برای شما در بر دارد. و البته بعضی از مؤسسات حقوقی برای خدمت وکیل تلفنی از خطوط هوشمند استفاده کرده تا مشترکین به راحتی بتوانند با وکیل خود ارتباط برقرار کنند. با استفاده از این روش، مشترکین می توانید هر چند مرتبه با وکیل بدون محدودیت گفتگو کنند. هر چند که هر سؤال می تواند یک مسئله جدید و متفاوت حقوقی باشد.

 

هزینه های وکیل تلفنی

در هر حال مقایسه هزینه ی خدمات حقوقی وکیل مقرون به صرفه می تواند سخت باشد. به این دلیل که همه مؤسسات حقوقی ویژگی ها و برنامه های مشابهی ارائه نمی دهند. و کسانی که سرمایه اضافی دارند ممکن است تمایل داشته باشند خدمات وکالت را برای تمام نیازهای قانونی خود حفظ کنند. در نتیجه اقدام به استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری نمایند. اما قطعا استفاده از خدمات وکیل تلفنی مقرون به صرفه ترین انتخاب در بین گزینه های حقوقی محسوب می شود.

 

به طور کلی مزایای استفاده از وکیل تلفنی

 • می تواند از سریع‌ترین و به صرفه ترین راه‌های ارتباطی با وکیل باشد.
 • می تواند انتقال سریع و آسان مسئله مورد مشاوره به وکیل باشد.
 • شنیدن صدا و لحن وکیل و نیز پرسیدن سوالات مختلف در حین مشاوره
 • امکان مشاوره حقوقی با چندین وکیل و انتخاب بهترین وکیل برای قبول وکالت پرونده

 

بیشتر بدانیم: وکیل پایه یک دادگستری

 

موسسه حقوقی دادگستر این امکان را در اختیار شما قرار داده که هر ساعت از شبانه روز در کلیه زمینه حقوقی نیاز به وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی به صورت تلفنی یا حضوری داشته باشید در خدمت گذاری به شما عزیزان آماده باشد.

 

برای برقراری ارتباط با وکیل  دادگستری یا مشاوره حقوقی تلفنی به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز از تلفن ثابت سراسر کشور بدون هیچ پیش شماره یا کدی با شماره 9099071369 تماس بگیرید.

 

25 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • جالب بود

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید از طرف پدر من یه زمین دو هکتاری به الاوه یه زمین سه گوش به ارث رسیده که توقلنامه ای که به پدر من دادن نوشته شده تیکه زمین سه گوش مغمونه زمین دوهکتاری می باشد اما ساحب قبلی زمین امده میگه زمین سه گوش مال ماست یا این جارو بده یا از زمین دو هکتاری به اندازه این زمین به ما زمین بده

  پاسخ
  • سلام
   اگر زمین دوهکتاری به علاوه زمین سه گوش به پدر شما ارث رسیده باشد و از فروشنده هم مبایعه نامه موجود باشد دیگر فروشنده نمیتواند مدعی شود و اگر هم مدعی شود چون شما متصرف هستید نمیتواند دخالتی در تصرف شما داشته باشد

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر.خواهرمن چند وقت پیش بایه اقایی میخاستن ازدواج کنن بعد رفتیم محضر وصیغه عقد دائم براشون جاری شدولی اسمی وارد شناسنامه نشد ودفتری راامضانکردند فقط پشت برگه قباله ای که بین خانواده ها تعیین شده بود رو عروس وداماد وخانواده ها امضاکردن.بعدازیه مدت به دلایلی از هم جداشدن وصیغه طلاق خونده شد در محضر.وروی یک برگه نوشتن وامضاکردند.باتوجه به این شرایط ایا این ازدواج جایی ثبت شده؟

  پاسخ
  • سلام
   اگر عقد دائم جاری شده باشد در همان دفترخانه به ثبت رسیده است

   پاسخ
   • ببخشید وقتی سارق گوشی مبایل رو بگیرن میتونه با وثیقه آزاد بشه؟ یا یجوری از زندان بیاد بیرون ؟ من شاکی هستم و تا خسارت نده رضایت نمیدم ولی گفته ندارم بدم چندروز دیگم میام بیرون

    باتشکر از اطلاعات خوب و مفیدتون
    عالی بود

    پاسخ
    • سبلام ممنون از لطفتون
     تا صدور حکم قطعی میتواند با وثیقه بیرون باشد.
     اما در حکم صادره از دادگاه محکوم میشود به رد مال و مجازات سرقت ارتکابی

     پاسخ
   • سلام وقتی سارق گوشی رو بگیرن میتونه با وثیقه آزاد بشه؟ یا یجوری از زندان بیاد بیرون؟ گفته ندارم بدم چندروز دیگم میام بیرون

    باتشکر از اطلاعات خوب و مفیدتون
    عالی بود

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     در موضوع سرقت ما یک مجازات داریم که قاضی حکم میکند که ممکن است زندان یا جزایی نقدی یا هر مجازات دیگر باشد
     اگر شاکی رضایت ندهد باید مجازات اجرا می شود.
     و موضوع دیگر رد مال شاکی است که باید پرداخت شود. مبتواند اعسار بدهد بابت بدهی

     پاسخ
 • آیا میشود صیغه عقد موقت را تلفنی خواند ؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   برخی ز علما معتقد هستند از شروطی که در هنگام خواندن صیغه عقد نکاح باید رعایت شود، حضور فیزیکی زوجین است. این اصل از دید بسیاری از مراجع تقلید واجب است.
   برخی از علما هم معتقد هستند میشود صیغه عقد موقت را تلفنی خواند.

   پاسخ
  • تشکر از پاسخگوییتون

   پاسخ
 • سلام عالی بود

  پاسخ
 • سلام خیلی ممنون از اطلاعات عالی و مفیدتون

  پاسخ
 • سلام ممنون بابت اطلاعات جامع وکاملی که ارائه کردین موفق باشید

  پاسخ
 • درود و خدا قوت
  آیا وکیل دادگستری می تواند کارمند دولت باشد ؟
  با سپاس از مجموعه شما

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   قبل از صدور پروانه وکالت، اگر کارمند دولت هم باشد باید استعفا دهد.
   وکیل دادگستری نمیتواند هم وکیل باشد و همزمان کارمند.

   پاسخ
 • سلام من چندتا چک امضاء شده داشتم که گم شده الان باید چه کاری انجام بدم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   شما باید به بانک خود مراجعه و دستور عدم پرداخت چک را درخواست کنید.
   سپس به دفتر خدمات قضایی مراجعه و موضوع مفقودی را ثبت کنید. بعد از صدور گواهی مفقودی و برگه اعلام شکایت از چک مفقود شده را، مجددا به بانک ارایه نماید.

   پاسخ
 • اگر شخصی که وکیل دادگستری نیست از موکل خود وکالت مدنی در دفترخانه اسناد رسمی بگیرد آیا می‌تواند در جلسات دادگاه به جای او حضور داشته باشد

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر
   تنها وکیل دادگستری که پروانه وکالت داشته باشد میتواند در جلسات دادگاه حضور داشته باشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369