مشاوره حقوقی جنایی

 

یکی از بخش های مهم و حیاتی در حقوق، مشاوره حقوقی جنایی است که در این نوشتار بیشتر به آن می پردازیم. جامعه و رسانه ها سعی داشته اند تا در مورد موضوعات قانونی و جنایی اطلاعات کافی و جامع در اختیار افراد قرار دهند.

راهکار بهتر برای اطلاعات بیشتر افراد جامعه مشاوره حقوقی جنایی است که این امکان را می‌دهد تا با اطمینان بیشتری از حق و حقوق خودآگاه شوند. و در صورت نیاز به دادگاه بروند و بهترین تصمیم را در مورد مسائل حقوقی بگیرند.

هنگامی که ارتکاب جرم علیه شخص وارد گردد، دعاوی جنایی طرح می‌شود. در پرونده‌های جنایی جرم رخ داده. بر اساس ماده ۱۴ قانون مجازات ایران، قصاص، حدود، دیات و تعزیرات از جمله مجازات دعاوی کیفری است. طرح اولیه دعاوی کیفری اصولاً در دادسراها و کلانتری‌ها می‌باشد.

 

حتمن بخوانید: مشاوره حقوقی رایگان

 

مشاوره حقوقی جنایی

 

تعریف جنایت از منظر حقوق جزای ایران

در تعریف جایت در قانون باید این چتین عنون نمود: جنایت به‌ معنی‌ وارد نمودن هر نوع صدمه‌ به‌ تمامیت‌ جسمانی‌ اشخاص است که‌ کیفر و مجازات شرعی‌ آن مانند قصاص‌ یا دیه‌ دارد. در قانون مجازات ایران به تبعیت از نظر فقه، قتل و سایر صدمات جسمانی را طبق عنصر روانی مرتکب شده است. بر اساس ماده ۲۸۹ به سه نوع تقسیم‌بندی اشاره شده: عمد    شبه عمد    خطای محض

 

مشاوره حقوقی جنایی رایگان

در هر صورت چنانچه درزمینهٔ جنایی، مشکل یا مسئله حقوقی برای شما عزیزان ایجاد شد. پیشنهاد می‌شود حتماً با یک وکیل کیفری یا مشاوره حقوقی جنایی رایگان مشورت نماید..

شما مخاطبین گرامی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت ما پیش بینی شده با مشاوران حقوقی به صورت آنلاین ارتباط سریع برقرار نمایید و سؤالات کیفری خود را بپرسید.

بهتر است قبل از هر اقدام از مشاوره حقوقی جنایی آنلاین بهره‌مند شوید. تا با آگاهی کامل‌تری دعاوی خود را پیش ببرید و بتوانید در دعاوی طرح شده علیه شما بهتر به نتیجه برسید.

برای مشاوره حقوقی جنایی رایگان سؤالات کیفری خود را در قسمت دیدگاه طرح نمایید. تا وکیل پایه‌یک دادگستری، درزمینهٔ جنایی پاسخ گوی سؤالات شما به‌ صورت رایگان در اسرع وقت باشد. 

 

بهترین وکیل جنایی در تهران

بعضی پرونده‌های جنایی مانند: قتل یا سرقت، شاکی خصوصی دارند و اقدام به طرح شکایت و پیگیری دعوا می‌نمایند. اصولاً سرقت‌های هماهنگ شده و بزرگ که در استان تهران اتفاق می‌افتد را بهترین وکیل جنایی تهران قبول وکالت می‌نماید و پیگیری می‌کند. در مواقعی هم اتفاق افتاده پرونده جنایی شاکی خصوصی ندارد، اما به دلیل اینکه جزء جرائم غیرقابل گذشت محسوب می‌شود توسط دادستان پیگیری می‌شود.

باید خاطرنشان شد که پیچیده‌ترین و مهمترین پرونده‌های دادگاه‌ها در تهران بزرگ، متعلق به پرونده‌های جنایی است. به گذارش از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، اغلب پرونده‌های جرائم جنایی توسط پلیس آگاهی کشف می‌گردد.

 

بهترین وکیل جنایی ایران

اغلب وکلا سعی دارند در مورد حق و حقوق همچنین قوانین که در قضایای جنایی مربوط به آن‌ها می‌شود، به موکلین خود به شکل جامع و کامل مشاوره دهند.

یک وکیل خوب در بخش مشاوره حقوقی جنایی به موکلین خود کمک می‌نماید تا در مورد موضوعاتی مانند تعیین حق و حقوق، تعهدات، مسئولیت‌ها، روشن شدن در مورد قوانین و مقررات درک جامع و کاملی داشته باشد. و همچنین پیامدهای حقوقی مختلف را مورد بررسی قرار دهد.

علاوه بر موارد ذکر شده وکیل به موکلین خود مشاوره حقوقی جنایی ارائه می‌نماید. تا در ارتباط با پرونده‌های جنایی خود، بهترین تصمیمات را بگیرد. برای مثال، وکیل  ممکن است به موکل خود توصیه نماید که در مورد دفاع از خود در محکمه چه راهبردهایی را انتخاب نماید. یا در مورد بهترین راهکارهای امنیتی برای جلوگیری از وقوع جرم راهنمایی کند.

به صورت کلی، در بخش مشاوره حقوقی جنایی، وکیل به موکل در خصوص حق و حقوق، تعهدات، حل موضوعات قانونی و دفاع در برابر جرم و پیگیری مشاوره می‌دهد.

 

مشاوره حقوقی جنایی

 

مشاوره حقوقی جنایی تلفنی

افراد از طریق مشورت با مشاوره حقوقی جنایی تلفنی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان پرونده‌های کیفری خود را حل نموده. از آنجایی‌ که امور کیفری دارای نکات بسیار ریز و حساسیت هستند پیشنهاد می‌گردد پیش از ورود به پروسه حل یک پرونده کیفری با وکیل کیفری متخصص مشورت نماید.

مشاوره حقوقی جنایی تلفنی به شما کمک نموده تا در روند پرونده از همه قوانین و مقررات مربوطه اطلاع پیدا کنید و قد‌م‌های استوارتری برای آن بردارید.

همچنین باید توجه داشت مشورت با مشاورین یا وکیل سبب می‌شود تا شانس بیشتری نسبت به طرف مقابل برای پیش روی در پرونده‌تان داشته باشید که یک امتیاز مهم برای آن به‌ شمار می‌آید. شما می‌توانید با وکیل دادگستری متخصص مشاوره حقوقی کیفری داشته باشید.

 

برخی  اشخاص قبل از بروز مسائل با یک وکیل جنایی در ارتباط هستند تا در تمامی زمینه‌ها آن‌ها را راهنمایی نماید. در نتیجه وکیل یا مشاوره فقط مختص اشخاصی که با یک مشکل روبه‌رو هستند نیست.

 

مشاوره حقوقی جنایی تهران

مشاوره حقوقی جنایی تهران که اغلب با نام بهترین وکیل کیفری تهران هم شناخته می‌شوند. در امور جنایی فعالیت تخصصی داشته و وظیفه ایشان دفاع از موکل در روند پرونده‌های جنایی می‌باشد. با توجه به حساس بودن حوزه فعالیت کیفری، جنایی در تهران و همچنین مجازات سنگینی که برای مجرمین این پرونده‌ها توسط قانون‌گذار مشخص شده.  ضروری است حتماً در انتخاب وکیل دادگستری نهایت دقت را داشته باشید.

بهترین مشاور حقوقی جنایی در تهران از دانش و اطلاعات بالایی برخوردار است. و به شیوه‌های گوناگون در پیگیری پرونده‌های کیفری و جنایی به واسطه تجربه کاری که درگذشته داشته آشنا است و می‌تواند بزرگ‌ترین شانس برای تبرئه متهمین این پرونده‌ها و یا کاهش مجازات آن‌ها باشد.

وکلای جنایی تهران با تمامی جزئیات قوانین و مقررات مربوط به پرونده‌های کیفری آشنا بوده. و با بررسی‌های جامع، دقت و نکته‌سنجی هر گونه ابهام پرونده در دست اقدام را یافته و بدین روش روند دادرسی را بهبود بخشد.

 ما در مجموعه حقوقی دادگستر، این امکان را در اختیار شما مخاطبین قرار داده که هر ساعت از شبانه‌روز در تمامی زمینه‌های جنایی و حقوقی نیازمند مشورت با وکیل دادگستری باشید در خدمت باشیم.

 

برای برقراری ارتباط با وکیل کیفری مجرب یا مشاوره حقوقی جنایی تلفنی به‌ صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه‌روز با تلفن ثابت سراسر کشور بدون صفر یا پیش‌شماره با شماره: 9099071369 تماس برقرار نماید.

 

16 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369