اظهارنامه فسخ قرارداد
اظهارنامه فسخ قرارداد

 

اظهارنامه فسخ قرارداد و مطالبه خسارت

 

اظهار کننده: ………………. فرزند: ………….. به نشانی: 

اظهار شونده: ……………… فزرند: …………..به نشانی:

 

موضوع اظهارنامه: فسخ قرارداد و مطالبه خسارت ناشی از فسخ

 

شرح:

به نام خدا

مخاطب محترم اظهارنامه؛

با سلام و احترام؛

حسب قرارداد که کپی آن پیوست اظهارنامه می باشد و در تاریخ ………..بر اساس اصل آزادی قراردادها و ماده 10 قانون مدنی منعقد گردیده است. اینجانب طرف اول قرارداد به دلیل تخلفات شما از مندرجات این قرارداد (ماده 2-3) که اعلام داشته است فروش تمامی کالاها و خدمات صرفا از طریق صندوق فروش به عمل آید و طرف دوم قرارداد حق ندارد که خارج از سیستم مذکور کالا یا خدمتی به مشتریان بفروشد و حق نصب هیچ گونه کارتخوان دیگری خارج از سیستم شرکت رفاه در فروشگاه را ندارد.

و همچنین کسورات کالاها و بالاخص کالاهای دولتی که منجر به پلمپ فروشگاه در تاریخ……………..توسط اداره مرکزی رفاه در استان تهران گردیده و این موضوع باعث بروز خسارات زیادی برای طرف اول قرارداد شده است (که تمامی موارد به صورت مشهود توسط بازرسان اداره، فروشگاه های رفاه ثبت و صورتجلسه تنظیم و بر اساس آن پلمپ صورت گرفته).

بنابراین تمایل فسخ این قرارداد را به موجب این اظهارنامه اعلام می نمایم.

به تبعه فسخ این قرارداد و تخلفات طرف دوم قرارداد و بر اساس ماده 5 قرارداد و ضمانت اجرای تخلفات طرف دوم، شما ملزم به پرداخت مبلغ سفته های ذکر شده در قرارداد به شماره های ……… و ………. می باشید.

بنابراین ظرف یک هفته به شما فرصت داده میشود تا با پرداخت خسارات های وارده بر اساس مبالغ سفته ها اقدام کنید در غیر این صورت علیه شما اقدام قانونی به عمل خواهد آمد و کلیه خسارات و تبعات آن متوجه شما خواهد بود.

 

با تشکر

 

اظهارنامه فسخ قرارداد
اظهارنامه فسخ قرارداد و مطالبه خسارت

 

وکیل پایه یک دادگستری 

وکیل ملک 

 

موسسه حقوقی دادگستر این امکان را در اختیار شما قرار داده که هر ساعت از شبانه روز در کلیه زمینه حقوقی نیاز به وکیل پایه یک دادگستری یا مشاوره حقوقی برای تنظیم اظهارنامه فسخ قرارداد و مطالبه خسارت داشته باشید در خدمت گذاری به شما عزیزان آماده باشد. برای برقراری ارتباط با وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز از تلفن ثابت سراسر کشور بدون هیچ پیش شماره یا کدی با شماره 9099071369 تماس بگیرید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369