مشاوره حقوقی جانبازان

 

بر اساس یک طرح خانواده‌های شهدا و جانبازان در تهران بزرگ و البته دیگر شهرهای ایران بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه‌ای میان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران با کانون وکلای مرکز، می‌توانند از خدمات رایگان حقوقی وکلا بهره‌مند گردند.

به نقل از گزارش خبرنگار، بنیاد شهید و امور ایثارگران به همت اداره حقوقی اداره کل بنیاد شهید و پیگیری‌های کارشناسان حقوقی مناطق مختلف تهران تفاهم‌نامه‌ای با کانون وکلای دادگستری مرکز و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران منعقد شده است. تا این عزیزان بتوانند از خدمات مشاوره حقوقی جانبازان استفاده نمایند.

طبق این تفاهم‌نامه، خانواده محترم شهدا و ایثارگران و همچنین شخص جانباز می‌توانند از خدمات حقوقی رایگان وکلای دادگستری استفاده نماید.

 

حتمن بخوانید: مشاوره حقوقی رایگان

 

مشاوزه حقوقی جانبازان

 

مشاوره حقوقی بنیاد جانبازان

اغلب جانبازان جنگ تحمیلی از نظر جسمی و روحی وضعیت مناسبی ندارند. این موضوع به دلیل آثار زیان‌بار چنگ امر طبیعی می‌باشد. با توجه به شرایط پیش‌آمده باید توجه بیشتری به این عزیزان و خانواده شهدا داشته باشیم.

بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی است که در ایران برای رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأسیس گردیده است.

 

بیشتر بدانید: مشاوره حقوقی کانون وکلا 

 

مشاوره حقوقی جانبازان زیر ۲۵ درصد

یکی از مشکلات حقوقی جانبازان زیر ۲۵ درصد عدم پرداخت حقوق یا همان مستمری است. متأسفانه به طور کلی بنیاد شهید آن‌طور که باید درشان این عزیزان باشد توجه کافی به شرایط زندگی جانبازان و خانواده‌هایی که خود را فدای کشور نمودن را ندارد.

 از دیگر مشکلات این عزیزان می‌توان به کمبود مواد مخدر و کمبود داروهای اساسی برای این رزمندگان نام برد. بعضی از جانبازان عزیزمان نیز به جهت بیماری‌های مزمن به داروهای خاص نیازمند هستند. جانبازان به دلیل شرایط جنگی و مواد شیمیایی اغلب از بیماری‌های تنفسی و ریوی رنج می‌کشند.

برخی از جانبازان و رزمندگان به داروهای خاصی مانند دارو قلب و شیمیایی احتیاج دارند و کمبود این داروها از مشکلات عمده این عزیزان است

از دیگر مشکلات جانبازان و خانواده شهدا، بیکاری جوانانشان است و این مسئله برای فرزندان شاهد و ایثارگر نشانه خوبی در جامعه امروز نیست.

در مشاوره حقوقی به جانبازان، تا حد امکان سعی شده است، مشاور حقوقی بنیاد شهید در تمامی این زمینه‌ها راهنمایی لازم و ضروری را انجام دهد. تا یک گوشه از مشکلات این خانواده‌های از خود گذشته حل گردد.

 

مطالب مرتبط: مشاوره حقوقی با وکیل 

 

مشاوزه حقوقی بنیاد شهید

مشاوره حقوقی جانبازان و ایثارگران

یک امتیاز ویژه برای جانبازان و ایثارگران در نظر گرفته شده است تا در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی و قضائی از خدمات مختلفی بهره‌مند شوند. به طوری که امروزه قوانین مختلفی در زمینه رسیدگی به امور حقوقی این عزیزان وجود دارد. در صورت تمایل برای کسب راهنمایی بیشتر می‌توانید تمامی آن‌ها را مطالعه فرمایید.

بهره‌مندی از مشاور حقوقی و وکیل پایه‌یک دادگستری، یکی از نیازهای بسیاری از پرونده‌های قضایی و حقوقی در زمینه مالی،‌ کیفری و غیره می‌باشد. که می‌تواند اثر بسیار مهم و قابل توجهی بر روی احکام صادره از محکمه داشته باشد.

متأسفانه امروزه حق‌الوکاله وکیل نسبتاً افزایش زیادی داشته البته دلیل این موضوع تورم چشمگیر و بی‌سابقه است. این موضوع حق‌الوکاله یک دغدغه برای بسیاری از اشخاص جامعه است.

با توجه به این شرایط سخت ما در این نوشتار بررسی خواهیم نمود که جانبازان و ایثارگران چگونه می‌توانند از خدمات وکیل رایگان ایثارگران استفاده نمایند. و از این روش برای حل پرونده‌های حقوقی و کیفری خود استفاده نمایند.

 

وکیل برای خانواده جانبازان

وکیل جانبازان و ایثارگران شخصی است که دانش و آگاهی کاملی نسبت به حق و حقوق این دسته از عزیزان دارد. مشرف به قوانین و مقررات مربوط می‌باشد و همچنین با دانش و تجربه‌ای که کسب نموده است. به بهترین شکل از حق و حقوق این عزیزان دفاع می نملید.

شما عزیزان می‌توانید برای بهره‌مندی از وکیل رایگان به قسمت حمایت از جانبازان و ایثارگران در هر مجتمع قضایی مراجعه فرمایید و درخواست وکیل رایگان نمایید.

 

مشاوزه حقوقی جانبازان

 

شماره تلفن مشاوره ایثارگران

برای راحتی ایثارگران و با توجه به شرایط سنی و جسمی این عزیزان به‌ویژه جانبازان و والدین معظم شهدا به جهت آسان‌سازی روند پاسخ‌گویی و پیشگیری از اتلاف وقت و كاهش تردد در سطح شهر شلوغ و رویارویی ایثارگران و جانبازان با مشکل پیچیدگی‌های اداری و قضایی همچنین حفظ كرامت و عزت این قشر معظم اجرا می‌گردد.

این طرح با بهره‌مندی از فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت فضای خدمت رسانی به جامعه ایثارگری و جانبازان قابلیت اجرایی یافته است. به طور قطع صرفه اقتصادی، ارتقای فرهنگ ارتباط غیرحضوری و مدیریت جهادی در پاسخ‌گویی به درخواست‌های جانبازان را به دنبال خواهد داشت.

عزیزان جانباز، ایثارگری و خانواده‌های ایشان در سراسر كشور می‌توانند با استفاده از شماره تلفن:1616 بدون حضور در بخش‌های اداری و با آسانی، مسائل، مشكلات و خواسته‌های خود را طرح نمایند و تا نتیجه مطلوب، پی گیری نمایند.

 

مشاوره حقوقی جانبازان رایگان

در هر صورت چنانچه جانبازان عزیز درزمینهٔ حقوقی و کیفری، مشکل یا مسئله‌ای برایشان ایجاد شد. پیشنهاد می‌شود حتماً با یک وکیل دادگستری یا مشاوره حقوقی رایگان مشورت نماید.

شما جانبازان گرامی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت ما پیش بینی شده با مشاوران حقوقی به صورت آنلاین ارتباط سریع برقرار نمایید و سؤالات حقوقی خود را بپرسید.

بهتر است قبل از هر اقدام از مشاوره حقوقی آنلاین بهره‌مند شوید. تا با آگاهی کامل‌تری دعاوی خود را پیش ببرید و بتوانید در دعاوی طرح شده علیه شما بهتر به نتیجه برسید.

عزیزان ایثارگر و جانباز برای مشاوره حقوقی رایگان سؤالات خود را در قسمت دیدگاه طرح نمایید. تا وکیل پایه‌یک دادگستری، در زمینه‌های مختلف پاسخ گوی سؤالات شما به‌ صورت رایگان در اسرع وقت باشند.

 ما در مجموعه حقوقی دادگستر، این امکان را در اختیار شما مخاطبین عزیز ایثارگر و جانباز قرار داده‌ایم که هر ساعت از شبانه‌روز در تمامی زمینه‌های کیفری و حقوقی نیازمند مشورت با وکیل دادگستری باشید در خدمت باشیم.

 

برای برقراری ارتباط با وکیل آنلاین مجرب یا مشاوره حقوقی جانبازان به‌ صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه‌روز با تلفن ثابت سراسر کشور بدون صفر یا پیش‌شماره با شماره: 9099071369 تماس برقرار نماید.

 

 

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام خدا قوت
  من جانباز ۳۰ درصد هستم یه پرونده دادگاهی دارم بنیاد وکیل رایگان بهم میده برا پرونده ام؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله دفتر حمایت از جانبازان دز مجتمع قضایی مراجعه و درخواست وکیل نمایید.

   پاسخ
 • برای پرونده های خانواده و طلاق هم به جانبازان وکیل رایگان تعلق میگیره؟

  پاسخ
 • چه خوب که این امتیاز برای جانبازان گذاشته شده

  پاسخ
 • blank
  علی اصعر پورمحمودی
  آوریل 30, 2024 1:38 ب.ظ

  سلام بند جانباز وازاده۳۳درصدم.یک زمین خریداری کردم به صورت وکالت سال ۷۴که چند دست چرخید وسال ۹۸ به من وکالت داده شد .شخصی با سندرسمی را نشان میدهد که سال ۸۵ خریداری کرده به صورت پنجاه هزار متر مشاع .که بعد از شکایت شاکی بابت تصرف عدوانی قاصی مرا وفروشنده را خواسته وبعد از نظر کارشناس پروند را مردود علام کرده.ومجدد بعد از پنج سال دوباره از بنده شکایت کرد بابت فروش مال غیر .که بند به قاضی تو ضیح دادم مگر زمین مال ایشان میباشد که من اجازه فروش نداشته باشم .وقاصی به استناد رای قبلی پرونده را بست ولی دوبار شاکی اعتراض زده وشعبه کیفری مرا خواست .میخواستم بدانم چه میتوانم انجام بدهم تا این موضوع تمام شود

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   شما میتوانید به اعتبار امر مختومه استناد کنید که یک بار به این پرونده رسیدگی شده است.

   پاسخ
 • blank
  حمیدرضا جلالیان
  می 24, 2024 2:21 ب.ظ

  با عرض سلام جانباز ۲۵ درصد هستم
  بدون ذکر حواشی به عرض می سانم سال ۸۶ در یک شرکتی که عضو هیئت مدیره بودم،وامی به ارزش حدود ۳.۵ میلیارد با گذاردن وثیقه ملکی خود و چند نفر دیگر دریافت کردیم،بعد از کش وقوسها از سال ۹۸ بانک ملی توسط اداره چهارم فعال شد و کارشناسی یک نفره برای وثائق انجام داد و پس از اعتراض و واریز وجه کارشناسی سه نفره در سال ۹۹،تازه چند روز پیش کارشناس سه نفره فرستاد که بنده مسافرت بودم و قرار بعدی را گذاشتم…به هر صورت حند سئوال دارم،۱- آیا مطالبات بانک بین مدیران که سهم یکسان داشته اند به تساوی تقسیم می شود؟از وثائق به چه نسبتی ،؟به چه صورتی می توان اقدام کرد،؟اگر میشود کاری کرد که حداقل لطمه را ببینم آیا شما وکالت بعهده میگیرید ؟حق الزحمه چگونه محاسبه می شود؟پیشاپیش سپاسگزارم.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   مطالبات بستگی به نوع بدهی دارد که تضامنی باشد یا نه
   توضیحات شما مبهم و کلی بود باید پرونده توسط وکیل مطالعه و بررسی شود.
   نگران حق وکاله نباشید تماس بگیرید وکلا راهنمایی می فرمایند.
   با تشکر

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369