مشاوره حقوقی شرکت

 

در جامعه امروزی کسب و کار از سختی و پیچیدگی خاصی برخوردار است، در این روند با مسائل حقوقی متعددی روبرو می‌شوید. مشاوره حقوقی شرکت اغلب شامل موضوعاتی مانند: تشکیل شرکت، قراردادها، موضوعات مالی و مالیاتی، ثبت شرکت و حقوق مالکیت فکری می‌شود.

مشاوره حقوقی صحیح و به‌موقع می‌تواند شرکتها را در این موضوعات کمک نماید، و به تطابق با قوانین و مقررات یاری رساند. مشاور حقوقی می‌تواند به شرکتها در مدیریت و پیش برد موضوعات کمک نماید.

همچنین می‌تواند خطرهای احتمالی حقوقی را شناسایی نماید. راهکارهای درست را پیشنهاد دهد و به شرکتها یاری رساند تا در مقابل این خطرات آمادگی‌های لازم را داشته باشد.

 

حتمن بخوانید: مشاوره حقوقی رایگان

 

مشاوره حقوقی شرکت

 

مشاوره حقوقی شرکتها

اصولاً قوانین و مقررات در اغلب حوزه‌ها به ویژه  کسب و کار در حال تغییر است. مشاور حقوقی می‌تواند شرکتها را در مورد تغییرات قانونی مطلع نماید و راهکار مناسب جهت رفع هرگونه ناهماهنگی به شما ارائه نماید.

آنچه در این میان اهمیت دارد، داشتن یک مشاور حقوقی آنلاین برای شرکتها می‌باشد. به این دلیل که مشاور به شما کمک می‌نماید. البته باید توجه داشت این مشخص دارای تخصص و تجربه کافی در حوزه حقوق تجاری و شرکتها باشد.

همچنین، تجربه کافی و کاری با شرکتها و قابلیت ارتباط و هماهنگی هم از جمله ویژگی‌هایی است که باید در انتخاب مشاور حقوقی شرکتها در نظر داشته باشید.

 

مشاوره حقوقی شرکت با مسئولیت محدود

از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت با مسئولیت محدود این است که مسئولیت شرکا تنها بر اساس میزان سرمایه خودشان می‌باشد. چنانچه این شرکتها اعلام ورشکستگی نمایند شرکا متعهد به پرداخت بدهی و تعهدات بر اساس سرمایه خودشان هستند.

از دیگر ویژگی‌های این شرکتها می‌توان به سهم الشرکه بودن و سرمایه گذاری آن‌ها اشاره نمود که به صورت بدون سهم یا به‌طور قطعات سهام تقسیم‌شده هستند. طبق قانون تجارت در نام این شرکتها نباید اسم هیچ‌کدام از شرکا باشد.

نکته دیگر در خصوص این شرکتها این است که سهم الشرکه هر کدام از شرکا نمی‌تواند به صورت اوراق تجاری باشد. جهت انتقال آن‌هم باید حداقل سه‌چهارم سرمایه متعلق به آن‌ها و همچنین اکثریت عددی نیز باشد.

 

مشاوره حقوقی شرکت

 

مشاوره حقوقی شرکتی

در برخی شرکتها می‌توان فعالیت‌های گوناگون انجام داد که احتیاج به شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌های دولتی و خصوصی نداشته باشد.

هر چند که جهت انجام هر یک از این فعالیت‌ها در هر شرکتی،  برای اینکه با معضلات قانونی در آینده مواجهه نشوید، بهتر است از راهکارهای مطمئن یک مشاوره حقوقی متخصص در این زمینه بهره‌مند شوید.

مشورت آنلاین تلفنی با وکیل دادگستری به شما کمک می‌نماید در مسیر قانونی شرکتهای مختلف با استفاده از راهکار حقوقی آنلاین و اینکه با استفاده از راهنمایی‌های مشاور حقوقی از ایجاد مسائل حقوقی در آینده برای شرکت خود جلوگیری نماید.

 

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص

با توجه به اینکه امروزه اغلب کسب و کارها در قالب شرکت های تجاری فعالیت می‌کنند و در میان شرکتها، شرکت سهامی خاص به علت، محدودیت مسئولیت مدیران و سهامداران در مقابل اشخاص ثالث و همچنین قانون شفاف حاکم بر آن از استقبال بیشتری در مقابل دیگر شرکتها برخوردار است.

الزامات گوناگون مدیران شرکت سهامی خاص در مقابل دیگران از جمله: اداره ثبت شرکت‌ها، ادارات دارایی، سهامداران، بازرسان و سایر ارگانها، بیانگر ضرورت مشورت مستمر با یک مشاور حقوقی متخصص یا وکیل خبره در زمینه شرکت های تجاری می‌باشد.

حقیقت این است که در جامعه امروزی یک شرکت موفق باید با مشاوره اقتصادی درست راه مناسب سرمایه گذاری را انتخاب نماید. با استفاده از تجربه و دانش کارشناسان حسابداری صورت‌های مالی خود را تنظیم نموده. با رهنمودهای یک وکیل و مشاور حقوقی آنلاین و همیشه در دسترس ریسک حقوقی ناشی از فعالیت‌های خویش را از بین ببرد.

 

مشاوره حقوقی شرکتهای تجاری

در تعریف شرکت تجاری می‌توان این‌طور عنوان نمود: قراردادی هست بین دو یا چند نفر که بر اساس آن هر یک از شرکا آورده‌ای با خود به شرکت می‌آورند. با این توصیف که مالکیت هر شریک نسبت به آورده‌اش منحل شود آورده‌ها به مالکیت شخص حقوقی شرکت درآید. سود و زیان نیز به نسبت مقرری بین ایشان تقسیم می‌شود.

 عدم تسلط‌ در امور حقوقی شرکتهای تجاری یکی از چالش‌های مهم تمامی شرکت‌های تجاری و استارتاپ‌هایی است که در سراسر جهان و کشورمان ایران در حال فعالیت هستند. اغلب کارشناسان در امور فنی تخصص لازم را دارند. اما متأسفانه تجربه و دانش حقوقی کافی برای انجام امور حقوقی و تسلط بر قوانین و مقررات در این زمینه را ندارند.

از همین جهت ضرورت دارد که هر شرکت تجاری از هر نوعی که باشد برای انجام امور حقوقی خود از یک وکیل تجاری یا مشاور حقوقی شرکتهای تجاری کمک بگیرد.

 

مشاوره حقوقی شرکتها

 

خدمات حقوقی وکیل شرکتهای تجاری به شرح زیر است:

تهیه صورت‌جلسه قانونی و ثبت تغییرات شرکت

نظارت بر عملکرد  قانونی شرکت، ثبت افزایش و کاهش سرمایه شرکت

مشاوره و راهنمایی صحیح در تنظیم اساسنامه شرکتها

مشاوره حقوقی آنلاین به مدیران شرکتهای تجاری

طرح دعاوی یا دفاع از پرونده‌های باز شرکتهای تجاری مانند: ورشکستگی، انحلال و سایر موارد از این قبیل

تنظیم قراردادهای استخدامی و تجارتی

طرح دعاوی ابطال تصمیمات هیئت‌مدیره و مدیرعامل

پیگیری پرونده‌های شرکتهای تجاری در مراجع قضایی

داوری در دعاوی تجاری مرتبط با موضوعات شرکتها

 

مشاوره حقوقی رایگان شرکتی

در هر صورت چنانچه مدیران شرکتها درزمینهٔ های گوناگون شرکت، مشکل یا مسئله‌ای برایشان ایجاد شد. پیشنهاد می‌شود حتماً با یک وکیل دادگستری متخصص یا مشاوره حقوقی رایگان شرکتی مشورت نماید.

شما مخاطبین گرامی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت ما پیش‌بینی شده با مشاوران حقوقی به صورت آنلاین ارتباط سریع برقرار نمایید و سؤالات حقوقی خود را بپرسید.

بهتر است قبل از هر اقدام از مشاوره حقوقی آنلاین بهره‌مند شوید تا با آگاهی کامل‌تری دعاوی تجاری خود را پیش ببرید و بتوانید در دعاوی طرح‌شده علیه شما بهتر به نتیجه برسید.

شما عزیزان برای مشاوره حقوقی رایگان شرکتی سؤالات خود را در قسمت دیدگاه طرح نمایید. تا وکیل پایه‌یک دادگستری، در زمینه‌های تجاری پاسخ گوی سؤالات شما به‌ صورت رایگان در اسرع وقت باشند.

 

 

ما در مجموعه حقوقی دادگستر، این امکان را در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار داده‌ایم که هر ساعت از شبانه‌روز در تمامی زمینه‌های تجاری، کیفری و حقوقی نیازمند مشورت با وکیل دادگستری باشید در خدمت باشیم.

 

برای برقراری ارتباط با وکیل آنلاین مجرب یا مشاوره حقوقی تلفنی به‌ صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه‌روز با تلفن ثابت سراسر کشور بدون صفر یا پیش‌شماره با شماره: 9099071369 تماس برقرار نماید

 

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369