نمونه اظهارنامه الزام به انجام تعهد

 

اظهار کننده: …………………………….

اظهار شونده: : ………………………….

 

موضوع اظهارنامه: اظهارنامه رسمی مبنی بر سایر موضوعات اظهارنامه(ابلاغ و اخطار قانونی به شرح متن)

 

به نام خدا

 

مخاطب محترم اظهارنامه؛ بر اساس ماده 156 قانون ایین دادرسی مدنی متن زیر به صورت رسمی و قانونی به شما ابلاغ می گردد. 

با سلام و احترام؛

همانطور که مستحضر هستید و بر اساس آرای صادره از داوری و در تایید آن رای صادره از شعبه 10 دادگاه عمومی و حقوقی شهرستان ……………. مبنی بر امانی بودن کالاهای شرکت ……………… در ید شما و اینکه اساسا مالک کالا نیستید و فقط، به عنوان ترخیص کار، انجام تشریفات گمرکی در راستای ترخیص کالای متعلق به شرکت …………………. را عهده دار بوده اید؛ بنا به دلایل پیشگفته در آرای صادره و براهین متقنی که نشانگر اثبات ادعای شما باشد موجود نیست.

در تایید آرای حقوقی رای صادره از شعبه ……..دادگاه كيفري دو شهرستان ……………… مبنی بر محکومیت شما، به تحمل هشت ماه حبس تعزيری، و همچنین شعبه ……….. دادگاه تجدیدنظر استان که موضوع را دارای وصف حقوقی دانسته است.

بنابراین ظرف 24 ساعت به شما فرصت داده میشود نسبت به اتمام رویه ترخیص (ورود قطعی) کالای موضوع قبض انبار شماره ……………….، و ترخیصیه شماره………………و بارنامه دریای شماره …………………….، اظهارنامه گمرکی و خروج و تحویل آن به این شرکت و یا ابطال اظهارنامه گمرکی شماره ……………………. و استرداد کلیه پرداختی های مربوط به این شرکت.

و همچنین پرداخت خسارات تاخیر در انجام تعهدات قراردادی وفق ماده 10 قرارداد ترخیصکاری از قرار هر روز مبلغ ………ریال از تاریخ ……………. لغایت تاریخ اعاده مالکیت کالا به شرکت ……………… و کلیه هزینه های داوری اقدام شود.

بدیهی است در صورت عدم انجام تعهدات شما، شرکت ………………… از طریق مراجع قضایی اقدام و کلیه هزینه‌های دادرسی، حق الوکاله وکیل، خسارات و تبعات آن متوجه شما خواهد بود.

 

با تشکر فراوان

 

 

"<yoastmark

 

وکیل آنلاین 

وکیل تلفنی 

 

موسسه حقوقی دادگستر این امکان را در اختیار شما قرار داده که هر ساعت از شبانه روز در کلیه زمینه حقوقی نیاز به وکیل پایه یک دادگستری یا مشاوره حقوقی برای تنظیم نمونه اظهارنامه الزام به انجام تعهد داشته باشید در خدمت گذاری به شما عزیزان آماده باشد. برای برقراری ارتباط با وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز از تلفن ثابت سراسر کشور بدون هیچ پیش شماره یا کدی با شماره 9099071369 تماس بگیرید.

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام و احترام

    متشکرم از لطف شما خوبان که این متون حقوقی را به صورت رایگان در اختیار خلق خدا می‌گذارید.
    ان شاء الله اجر دنیا و آخرت نصیب شما خوبان گردد.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369