نمونه اظهارنامه الزام به تحویل خودرو

 

  1. اظهار کننده: …………………. نام پدر: …………………  به نشانی: …………………………..

اظهار شونده: ………………………… به شماره ملی: ………………….و شماره ثبت ……… به نشانی: …………………………….

 

موضوع اظهارنامه: اظهارنامه رسمی مبنی بر سایر موضوعات اظهارنامه(ابلاغ و اخطار قانونی به شرح متن)

 

به نام خدا

 

مخاطب محترم اظهارنامه؛ بر اساس ماده 156 قانون ایین دادرسی مدنی متن زیر به صورت رسمی و قانونی به شما ابلاغ می شود

با سلام و احترام؛

همانطور که مستحضر هستید و بر اساس قرارداد فروش ضمیمه شده که به تایید شما رسیده اینجانب خودروی با نام و مشخصات ذکر شده در قرارداد به صورت نقد از شرکت خریداری نموده ام 

بر اساس قرارداد فروش شرکت ملزم بوده در تاریخ ………………….. خودرو را به اینجانب تحویل دهد اما متاسفانه تا کنون به تعهد خود عمل نموده است.

با توجه به اینکه با وجود مراجعات و تماس های مکرر اینجانب، شرکت از انجام تعهد خود استنکاف نموده با این اظهارنامه به شرکت ……………… اعلام می‌گردد:

که ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ ابلاغ این اظهارنامه نسبت به تحویل خودرو با نام و مشخصات ذکر شده در قرارداد اقدامات لازم را مبذول نماید و همچنین نسبت به پرداخت مبالغ خسارات درج شده در قرارداد به حساب اینجانب که در ذیل اظهارنامه ذکر شده است اقدام نمایید.

بدیهی است در صورت عدم تحویل خودرو با نام و مشخصات ذکر شده در قرارداد و همچنین پرداخت خسارات مذکور، اینجانب از طریق مراجع قضایی اقدام خواهم نمود، کلیه هزینه‌های دادرسی، حق الوکاله وکیل و خسارت تاخیر تادیه و تبعات آن متوجه شما خواهد بود.

شماره حساب: …………………………….

 

با تشکر فراوان

 

نمونه اظهارنامه الزام
نمونه اظهارنامه الزام

 

وکیل آنلاین

وکیل پایه یک دادگستری

 

موسسه حقوقی دادگستر این امکان را در اختیار شما قرار داده که هر ساعت از شبانه روز در کلیه زمینه حقوقی نیاز به وکیل پایه یک دادگستری یا مشاوره حقوقی برای نمونه اظهارنامه الزام به تحویل خودرو  داشته باشید در خدمت گذاری به شما عزیزان آماده باشد. برای برقراری ارتباط با وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز از تلفن ثابت سراسر کشور بدون هیچ پیش شماره یا کدی با شماره 9099071369 تماس بگیرید. 

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369