وکیل ملک در تهران

وکیل ملک

مقدمه

وکیل ملک شخصی است که تخصص لازم و کافی بر قوانین مرتبط به معاملات املاک و مستغلات دارد. یک وکیل خبره به موکلین خود کمک می‌کند تا با مبایع نامه ها و سایر مدارک مربوط به املاک و مستغلات را مورد بررسی قرار دهند. و درک درستی از قراردادی که امضا می‌کنند داشته باشند.

وکلای ملکی اصولا با مسائل مربوط به دعاوی ملکی، قوانین مرتبط با وام های مسکن، نحوه واگذاری‌ها و خرید املاک و انواع قرارداد های رهن، اجاره و غیره آشنایی کافی را دارند.

به همین دلیل است که وکیل ملک می تواند سابقه مالکیت تجاری را مورد بررسی قرار دهد. مسکونی یا اداری بودن یک ملک، درستی اسناد و مدارک  بپردازد و مشاوره حقوقی جامع ای را به خریداران بدهد.

 

مطالب مرتبط : وکیل حقوقی

 

حوزه کاری وکلای ملکی بسیار وسیع است، آیا تا به حال به یک وکیل ملک احتیاج پیدا کرده اید؟ این مسئله بستگی به کاری که می‌خواهید انجام بدهید دارد.

در ادامه این مقاله با حیطه کاری وکیل ملک در تهران و سراسر ایران بیشتر آشنا خواهیم شد. و همچنین می‌توانید میزان احتیاج خود به یک وکیل متخصص ملک را بررسی کنید.

 

 

مطالب مرتبط : وکیل تلفنی 

 

وکیل ملک

ویژگی هایی وکیل ملک

بعد از اینکه متوجه اهمیت مشورت با وکیل متخصص در امور خود شدیم باید بررسی شود که یک وکیل ملکی خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد. وکیل مجرب ملکی در درجه اول دارای پروانه وکالت است و تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق است. این وکلا به صورت تخصصی با تمامی مسائل حقوقی، قوانین و مقررات مدنی حاکم بر کشور ایران مسلط است.

بر همین اساس می تواند به راحتی با تکیه بر تخصص و دانش خود از حق و حقوق موکل دفاع کند. و در روند پرونده وکیل ملک متخصص باید به تمام امور ملکی و مسائل مربوطه تسلط کافی داشته باشد.

 

قواعد معاملات

معاملات، خرید و فروش املاک دارای قواعد و مقرراتی است. که بر اساس ضوابط قانون مدنی و مقررات کشور ایران در امور ملکی تنظیم گردیده است.

از همین جهت تمامی معاملات املاک انجام شده تابع این قوانین می شود. از طرف دیگر کلیه موارد حقوقی، تبصره ها و مواد لازم در تنظیم قرارداد فروش و قید نکات و موارد حقوقی لازم در متن مبایعه نامه، اجاره نامه و یا سرقفلی باید مورد توجه وکیل باشد.

بدین ترتیب وکیل ملک یک شخص متخصص در تمامی امور حقوقی و ملکی بوده و بهترین شخصی است که می تواند در زمینه های ملکی به شما مشاوره حقوقی بدهد.

 

در دنیای پیچیده امروز یک وکیل خبره  علاوه بر اطلاعات عمومی که در تمامی حوزه ها حقوقی داراست. باید در برخی از حوزه ها به صورت اختصاصی دارای تبحر و تخصص باشد. موضوعات ملکی از جمله مواردی هستند که نیاز است یک وکیل خوب آن را بر عهده بگیرد تا بتواند مشکلات را  با تکیه بر علم و تجربه خود رفع کند.

بهترین وکیل ملک در تهران

 شهروندان عزیز باید توجه داشته باشند که مشاورین املاک یا صاحبان بنگاه های معاملات ملکی در هر منطقه، وکیل و یا حقوقدان نیستند. و فقط تبحر در موضوعات خرید و فروش و اجاره ی املاک، اشخاص را از حضور یک وکیل ملک مجرب بی نیاز نمی کند.

نکته مهم و قابل ذکر در این جا این است که گرفتن استعلامات در مورد سابقه ی ملک و سند آن در حالتی که ملک فاقد سند رسمی باشد بسیار مهم و دشوار است. و بعضی اوقات غیر ممکن از همین جهت نمی شود فقط به توصیه های مشاورین املاک توجه نمود. و اقدام به عملی حقوقی کرد که در نهایت منجر به افزودن پرونده های انبوه دادگستری شود. 

 

وکبل ملک تلفنی در تهران

با بررسی و تحقیق در این حیط متوجه خواهیم شد که در اغلب کشورهای پیشرفته ی دنیا عقد قرارداد های رسمی فقط به وسیله وکیل و یا حقوقدان انجام می گیرد. و خود اشخاص مسئولیت بعدی قراردادی را که تنظیم می شود بر عهده می گیرند. در حالی که در کشور ایران هیچ اثری از این مسئولیت پذیری ها وجود ندارد و اغلب اشخاص ذیربط بعد از بروز مشکل از پذیرش مسئولیت شانه خالی می کنند.

بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل ملک تلفنی در تهران مشورت کنید.

وکیل املاک

با وجود تمامی این خطرات هنوز بعضی از اشخاص به بهانه زیاد بودن حق الوکاله ی وکیل ملکی از گرفتن مشاوره حقوقی در زمینه ملک از وکیل امتناع میکنند. در صورتی که با کمی دقت می توان نتیجه گرفت که این هزینه نه تنها زیاد نیست. بلکه در مقابل بهره کاری وکیل برای شما عزیزان بسیار ناچیزاست.

با مطالعه و بررسی به سیستم کاری افراد موفق می بینیم آنها همیشه وکلای خبره با تجربه از جمله وکیل ملک مجرب را در کنار خود دارند که این موضوع می تواند مهمترین دلیل پیشرفت کاری افراد موفق باشد.

این اشخاص حق الوکاله ی وکیل ملکی را نه به عنوان هزینه بلکه به عنوان سرمایه گذاری ای پر بازده در نظر دارند. سرمایه گذاری ای که آنها را از گزند ضررهای فراوان دور نگه می دارد و در برخی موارد ضررهای وارده را جبران می کند.

 

مطالب مرتبط :وکیل خانواده

 


مجموعه حقوقی دادگستر با بهره مندی از بهترین وکیل ملکی در کنار مشاوران حقوقی و همچنین اشخاص با تجربه با سابقه ی مدیریتی در اداره ی ثبت اسناد از طریق کار تیمی بهترین زمینه را برای رفع مشکلات ملکی شهروندان و عقد قراردادهایی مستحکم و غیرقابل نفوذ فراهم آورده. و هدف مجموعه حقوقی این است که خدمت ویژه را با کمترین هزینه ی ممکن به انجام برساند. و با سابقه ی درخشان خود در تمامی امور حقوقی و بین المللی همین هزینه ی حداقلی افراد و شرکت های همراه خود را تضمین کند.


 

وکیل ملکی تخصصی

معاملات املاک و خرید و فروش آن کاری بسیار حساس و پر ریسکی هست. اما اگر تمامی موارد و اصول کار توسط طرفین رعایت گردد معامله ملک شیرین وخوشایند خواهد بود.

چه برای اشخاصی که ملک خود را فروخته و به پول تبدیل کرده اند، و چه برای اشخاصی که صاحب ملک شده اند این معامله دلنشین است.

وظیفه و مسئولیت وکیل ملک متخصص و مجرب رفع مشکلات و مسائل حقوقی خرید و فروش املاک، رهن، اجاره و سرقفلی انواع املاک مسکونی، اداری و تجاری است.

 

وکیل تخلیه ملک در تهران

در این تخلیه، خرید و فروش ها اگر یکی از طرفین هدف سود جویی داشته باشند و یا اینکه یکی از طرفین به دلیل عدم آگاهی از مسائل حقوقی حاکم بر معاملات املاک برخی موارد را نادیده بگیرد. به راحتی راه برای سوء استفاده باز می گردد.

در حقیقت توصیه می گردد برای تمام موارد ملکی خود با توجه به اهمیت موضوع از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل ملک استفاده کنید.

حداقل کمک گرفتن از وکیل این است که شما از مسائل و نکات حقوقی که آگاه نبودید آگاه می شوید. و می دانید که چگونه باید با طرف مقابل خود معامله کرده و چه مواردی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

مطالب مرتبط : وکیل آنلاین

بهترین وکیل ملک

نکته قابل اهمیت در خصوص خدمات مشاوره حقوقی در زمبنه ملک این است. که یک وکیل ملک متخصص و خبره را چگونه پیدا کنیم، و اینکه شخص مشورت دهنده. دارای سابقه و تبحر لازم برای احقاق حق و حقوق موکل خود باشد بسیار حائز اهمیت است.

بدون مشورت با یک وکیل مجرب ملک نمی توان بهترین خدمات را دریافت کرد. یک روش برای یافتن وکیل این است که از اطرافیان و آشنایان در مورد وکیل ملک متخصص پرس و جو کنیم. روش دیگر جستجو از طریق سایتهای مختلف حقوقی و پیدا کردن دفاتر مشاوره حقوقی است. دفتر حقوقی انواع خدمات مشاوره حقوقی ملکی را به مخاطبان خود ارائه می دهد.

 

وظایف وکیل ملک 

این است که به مراجعه کنندگان در تمامی امور حقوقی مشاوره حقوقی بدهد. حضور در دادگاه به عنوان نماینده موکل و دفاع از حق و حقوق موکل، تهیه لایحه و قرارداد برای درج در پرونده و پیش برد امور حقوقی و قضایی موکین خود. جستجوی موارد مشابه قبلی برای آسان کردن کار پرونده جاری به ویژه پرونده وکیل ملکی. جمع آوری و نگهداری مستندات و مدارک مربوط به پرونده برای ارائه به دادگاه جهت دفاع از موکل خود.

ارائه مدارک محکمه پسند و شواهد به دادگاه و دفاع از موکل، وکیل دادگستری از طرف موکل بدون تعهد به دریافت نتیجه و رای به نفع موکل کارهای موکل خود را انجام داده. و حق الزحمه او هیچ ارتباطی با نتیجه در اقدام وکیل ندارد.

در اصطلاح حقوقی تعهد وکیل تعهد به وسیله است نه تعهد به نتیجه. قبل از هر کاری و بعد از انعقاد قرارداد و تنظیم وکالتنامه، با طرف دعوی صحبت کرده و امکان حل و فصل اختلاف یا طرح ادعا خارج از مراجع قضایی مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

هزینه وکیل

هزینه وکیل بستگی به میزان تجربه، دانش و توانایی‌های ایشان و کاری که ما می‌خواهیم وکیل برایمان انجام بدهد دارد. در بعضی موارد وکیل ملک به صورت ساعتی حقوق دریافت می‌کند و در مواردی نیز برا‌ی هر پروژه مبلغی متفاوت دریافتی می کند.

نکته‌ قابل توجه این است که در بیشتر موارد هزینه‌هایی که برای استفاده از یک وکیل ملک مجرب پرداخته می‌شود. در مقابل سودی که از این کار می‌برید بسیار کم اهمیت است.

نباید فراموش کرد که املاک و مستغلات گاهی شامل کل دارایی‌های یک شخص می شود. و محافظت از این دارایی نیازمند استفاده از افراد متبحر و خبره است.

 

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل ملک

  با وجود اینکه روزانه حجم زیادی از معاملات و املاک انجام می گیرد. معمولا بین مالکین و مستاجرین، خریداران و فروشندگان اختلافاتی به وجود می‌آید که گاهی اوقات قابل حل توسط اشخاص نیست. و ناچار باید به سیستم قضایی مراجعه شود و نیاز به وکیل احساس می شود.

از همین جهت موسسه حقوقی دادگستر آماده کامل برای ارائه خدمات وکیل ملکی و مشاوره حقوقی آنلاین به مراجعه کنندگان را دارد. بدون شک و با قاطعیت می‌توان گفت این مجموعه متشکل شده از بهترین وکیل ملک در تهران است.

 

وکیل ملک در تهران

چنانچه در موضوعاتی از جمله ملک، کیفری و غیره به مشکلی برخورده اید. و یا در اختلافات خانوادگی خود از جمله نفقه، مهریه، طلاق یک طرفه، حضانت فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره دچار مسئله شدید. می توانید برای حل و فصل موضوعات خود  از مشاوره حقوقی تلفنی یا وکیل آنلاین مجموعه حقوقی دادگستر کمک بگیرید.

زیرا این مجموعه حقوقی متشکل شده از وکلای ملکی پایه یک دادگستری که تبحر و تجربه کافی در تمام زمینه های ملکی، خانوادگی، کیفری و غیره است. و به صورت تخصصی تعداد زیادی پرونده ملکی، خانوادگی و غیره در دادگاه های داشته است.

 

افتخار مجموعه ما این است  که تلاش کرده پرونده های ملکی فراوانی را حل و فصل نموده. و در صورت عدم نتیجه مطلوب در پی احقاق حق و حقوق موکلان تلاش زیادی کرده است. شما عزیزان می توانید برای موضوعات حقوقی خود به صورت 24 ساعته از جمله امور ملکی خود به وکیل ملکی مجموعه حقوقی دادگستر مراجعه کنید.

وکیل ملکی ۲۴ ساعته

برای برخی از افراد پیدا کردن وکیل پایه یک دادگستری به صورت آنلاین کار دشواری بوده است. اما مجموعه حقوقی دادگستر به صورت تلفنی و حضوری آماده پاسخگوی به سوالات حقوقی شما به صورت شبانه روزی است. و برای پرونده های حقوقی شما بهترین وکیل ملکی را معرفی می کند.

اگر برای سوالات حقوقی خود در زمینه ملکی، کیفری یا تنظیم قرارداد، نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری دارید. می توانید به مجموعه حقوقی ما در تهران مراجعه کنید.

موسسه حقوقی دادگستر جمعی از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه ازجمله وکیل ملک را دور هم جمع کرده. تا به صورت حضوری و تلفنی و به بهترین شکل پاسخگوی سوالات حقوقی شما عزیزان باشند.

 

مطالب مرتبط : وکیل تسخیری

مطالب مرتبط : وکیل کیفری

زمان احتیاج به یک وکیل ملک

داشتن یک وکیل خبره می‌تواند بسیار مفید و لازم باشد. مخصوصا وقتی که قصد دارید در یک موضوع مربوط به املاک و مستغلات پرونده تشکیل دهید. همچنین در زمان اجاره دادن یک ملک یا خرید یک ملک حضور یک وکیل ملک مجرب می تواند بسیار کمک کننده باشد.

از جهتی امروزه بسیاری از املاک مخصوصا آپارتمان‌هایی که با وام بانکی ساخته شده اند دارای شرایط خاصی هستند. و باید قبل از خرید آن‎ها با موضوعات مربوط به رهن بانک و وام بانکی آشنایی لازم و ضروری داشته باشیم. بنابراین وکیل می تواند با ارائه مشاوره حقوقی درست به شما در انتخاب درست کمک کند.

 

 

موسسه حقوقی دادگستر این امکان را در اختیار شما قرار داده که هر ساعت از شبانه روز در کلیه زمینه حقوقی نیاز به وکیل ملکی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین به صورت تلفنی یا حضوری داشته باشید. برای برقراری ارتباط با وکیل آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی به صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز از تلفن ثابت سراسر کشور بدون هیچ پیش شماره یا کدی با شماره 9099071369 تماس بگیرید

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام و خسته نباشید. با تشکر از مطالب قابل درک و مفید مقاله شما

  پاسخ
  • blank
   بهروز رازگردانی شراهی
   آوریل 25, 2020 3:49 ب.ظ

   سلام خسته نباشید یه دنگ از خونه رو میخوام بنام همسرم کنم ولی حق فروش رو بهش ندم یا ادعایی نداشته باشد درب منزل را پلمپ کند یا کرایه بگیرد و غیره لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ
   • سلام و وقت بخیر
    بهتر است یک دانگ از ملک را به نام همسرتون صلح عمرا کنید.
    در صلح عمرا یه دانگ ملک بنام همسرتان می شود ولی شما مالک منافع هستید و تا زمان حیات می توانید از ملک استفاده کنید.

    پاسخ
  • خواهش

   پاسخ
 • سلام من یه مستاجر دادم که ۴ ساله مغازه من را اجاره کرده نگرانم که در آینده مغازه را تخلیه نکند.
  چه کار کنم که ادعای سرقفلی نکند?

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بابت سرقفلی نگران نباشید چون مغازه شما مشمول سرقفلی نمیشه، قانون سرقفلی به کسی تعلق میگیره که از قبل سال 77 وارد مغازه شده.
   فقط اگز مستاجر بیشتر از 10 سال در مغازه شما باشد ممکن مشمول حق کسب و پیشه شود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369