وکیل کار

 

چنانچه شما کارگر هستید و به دنبال وکیل وزارت کار متخصص هستید. جهت احقاق حق و حقوق از دست رفته خود در زمینهٔ، بیمه، سنوات، بازگشت به کار، عیدی، اضافه‌کاری و تمامی حقوق خود، تنها کافی است از مجموعه حقوقی ما که در زمینهٔ کار تخصص دارد کمک بگیرید.

علاوه بر کارگران ما می‌تواند به کارفرمایانی که به دنبال دفاع از منافع خود در مقابل درخواست کارگران هستند، مشاوره دهیم. با ارتباط تلفنی با مجموعه ما، علاوه بر هزینه مناسب، از تجربه و دانش بالای وکلای ما نیز برخوردار خواهید شد. علاوه بر تماس تلفنی، همچنین می‌توانید از روش شبکه‌های اجتماعی نیز با ما در ارتباط باشید.

اصولاً وکلای کار، حقوقدان مجربی هستند. که علاوه بر دسترسی سریع به ادارات و شعب وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی در شهر محل وقوع دعوی کارگری و کارفرمایی، آگاهی و دانش جامع بر روی موضوعات و اختلافات را دارند.

 

حتمن بخوانید: وکیل تهران  

 

وکیل وزارت کار

 

وکیل کار و تأمین اجتماعی

صرفاً هر وکیلی، وکیل متخصص کار و تأمین اجتماعی نیست. برخی افراد تصور دارند، دعاوی اداره کار، راحت است و می‌توان حتی اگر قرارداد کتبی بین کارگر و کارفرما نباشد، حقوق طرفین را درخواست نمایند. در حالی که این تصور، غلط است.

اولین وظیفه وکیل کار و تأمین اجتماعی، بررسی تمامی نکات اعلام شده از جانب کارگر یا کارفرما و مستند کردن اظهارات آن‌ها به منظور نگارش لایحه برای موکل خود است.

وکلای متخصص در این زمینه، شرح کار و وظایف شعب تشخیص و شعب حل اختلاف کارگر و کارفرما را مشرف هستند. و دادخواست موکل را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که مستند بر ادله و مستندات قابل راستی آزمایی، شانس بیشتر در جلب  نظر ادارات تشخیص و حل اختلاف داشته باشد.

 

این وکلای، تخصص لازم جهت نگارش قرارداد کار را بر اساس مفاد قانون کار، قانون تجارت و قانون تأمین اجتماعی و بخشنامه‌های صادره دارند. یعنی صرفاً زمانی‌ که با کارفرما یا کارگر خود، به مشکل و اختلاف حقوقی و ریالی برخوردید، نباید به وکیل مراجعه نماید.

بلکه هنگام نگارش قرارداد کار باید فرآیند عقد قرارداد را زیر نظر وکیل پایه‌یک کار، تنظیم نموده تا از بروز مشکلات آینده، جلوگیری شود یا احتمال بروز آن کاهش یابد.

 

وکیل کارگر و کارفرما

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص در زمینهٔ کارگر و کارفرما یک موضوع کاملاً تخصصی است. مخصوصاً اگر این مشاوره در خصوص کارگر و کارفرما باشد. قوانین و بخشنامه‌های اداره کار و روابط تجاری در مجلس بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل این قوانین از حساسیت خاصی برخوردار هستند.

پیشنهاد می‌شود در صورت به وجود آمدن موضوعات زیر حتماً با وکیل متخصص مشورت نماید تا در آینده با مشکل مواجهه نشوید.

همه کارگران و کارفرمایان با توجه به شرایط خود، از خدمات مشاوره قانون کار، بیمه، سنوات و غیره استفاده نماید. این خدمات شامل موارد زیر می‌گردد:

پیگیری اختلافات میان کارگران و کارفرمایان و چگونگی نگارش دادخواست، لایحه دفاعیه و شرکت در جلسات

مشاوره‌های لازم درزمینهٔ چگونگی نظارت و تنظیم فهرست‌های بیمه مربوط به کارکنان

ارائه مشاوره حقوقی درزمینهٔ تنظیم آیین‌نامه‌های حقوقی و حقوق کارکنان و قراردادها

مشاوره در زمینهٔ بخشنامه، قوانین و مقررات سازمان تأمین اجتماعی و بازرسی از دفاتر

پیگیری دعاوی بیمه‌ای و سازمان تأمین اجتماعی و چگونگی دفاع در جلسات محکمه و تنظیم درخواست و لوایح

ارائه راهکار‌های مؤثر جهت نظارت بر واحد حسابرسی، اداری و تنظیم قوانین

 

وکیل کار

 

وکیل کار رایگان

چنانچه هر یک از شما مخاطبین عزیز درزمینهٔ کار مشکل یا مسئله‌ای برایتان ایجاد شد. پیشنهاد می‌شود حتماً با یک وکیل وزارت کار یا مشاوره حقوقی کار رایگان مشورت نماید.

شما کارگران یا کارفرمایان گرامی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت ما ارائه شده با وکیل اداره کار به صورت آنلاین ارتباط سریع برقرار نمایید و سؤالات تخصصی خود را بپرسید.

بهتر است قبل از هر اقدام از وکیل کار آنلاین بهره‌مند شوید تا با آگاهی کامل‌تری دعاوی خود را پیش ببرید و بتوانید در دعاوی طرح‌شده علیه شما بهترین نتیجه را بگیرید.

برای ارتباط با وکیل وزارت کار یا مشاوره حقوقی کار رایگان سؤالات خود را در قسمت دیدگاه طرح نمایید. تا وکیل اداره کار، در زمینه‌های مختلف پاسخ گوی سؤالات شما به‌ صورت رایگان در اسرع وقت باشد.

 

مشاوره وزارت کار با وکیل

مشاوره وزارت کار با وکیل می‌تواند به روش‌های گوناگون انجام بگیرد که هر یک امتیازات خاص خودش را دارد

بستگی به شرایط هر شخص، یک نوع از این مشاوره‌ها می‌توانند مناسب باشد که در ادامه این نوشتار به هر یک از آن‌ها اشاره می‌شود، و در خصوص هر یک توضیحات مختصری داده می‌شود.

 

مشاوره اداره کار تلفنی

این روش از مشاوره برای افرادی در نظر گرفته ‌شده است که عجله دارند و قصد دارند سریعاً اطلاعات لازم راجع به حل مشکلات کاری و حقوقی خود را‌ دریافت نماید، می‌تواند مناسب باشد. به دلیل تلفنی بودن این مشاوره وقت کمتری صرف می‌شود تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

وکیل اداره کار

 

مشاوره حقوقی اداره کار تهران

به دلیل ازدحام و جمعیت کارمند خارج از عرف که در کلان ‌شهر تهران وجود دارد مشاوره حقوقی اداره کار یا وزارت کار از نیازهای اساسی مردم شهر تهران است.

در این شکل از مشاوره افراد ساکن شهر تهران از قبل با مجموعه هماهنگ می‌نمایند و به صورت حضوری یا تلفنی یا حتی آنلاین با مشاورین درزمینهٔ کار و امور اجتماعی مشورت می‌گیرند.

 

مشاوره حقوقی وزارت کار حضوری

چنانچه مسائل و موضوعات کاری و اداری شما جدی و پیچیده‌ باشد نیاز است مشاوره به صورت حضوری باشد. به این جهت که با تمرکز و تسلط بیشتری مشورت دریافت نماید.

امتیاز دیگر روش مشاوره حضوری این است که مدارک و اسناد شما توسط وکیل یا مشاور با جزئیات و دقت لازم مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در مجموع توصیه می‌شود با توجه به شرایط اداری و سازمانی خود، راحت‌ترین و تأثیرگذارترین روش را جهت مشاوره را انتخاب نماید. تا به بهترین و مفیدترین نتیجه برسید و بتوانید در روند موضوعات تخصصی موفق شوید.

 

وکیل وزارت کار

وکیل وزارت کار شخصی است که تبحر و دانش لازم در زمینهٔ قوانین وزارت کار، بیمه و تمامی بخش‌های مربوطه را دارد و به کلیه شعب اداره کار آشنایی دارد. شما می‌توانید با مشورت و کمک گرفتن از یک وکیل پایه‌یک در زمینهٔ وزارت کار به آسانی در پرونده‌های کاری خود موفق شوید.

وکیل وزارت کار باید در درجه اول بتواند بین کارگر و کارفرما و بلعکس عدالت را رعایت کند، و چنانچه که حق با هر کدام از آنها باشد حقش را بگیرد و بتواند اختلافات را حل و فصل نماید.

اغلب افراد این تصور را دارند که پرونده در وزارت کار، امری ساده می‌باشد و هرکسی می‌تواند این پرونده را پیش ببرد. این گروه از افراد در اشتباه هستند و هنگامی که حکم صادر شود پی به اشتباه خود می‌برند و پشیمان هستند که چرا با وکیل در این خصوص صحبت نکرده‌اند.

 

بهترین وکیل وزارت کار

چنانچه شما کارگری هستید که برای یک کارفرما کار می‌کنید، و از حق و حقوق قانونی خود محروم شده‌اید و به دنبال بهترین وکیل وزارت کار در تهران هستید. می‌توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید. زیرا دارای صدها نمونه رأی موفق در زمینهٔ بیمه، حقوق معوقه و سنوات و دیگر موضوعات این‌چنینی در مجموعه هستیم، و به صورت یک گروه کار شما انجام می‌شود.

حقوق قانونی یک کارگر که شامل: اضافه‌کار، عیدی، بیمه ، سنوات،ما به تفاوت حقوق، حق اولاد، مسکن و غیره می‌باشد. توسط وکلای مجموعه ما که بیشتر از 20 سال سابقه کار دارند به راحتی قابل وصول می‌باشد.

حال بلعکس چنانچه شما کارفرما هستید و کارگر شما اقدام قانونی نموده است. شما به عنوان کارفرما برای دفاع از پرونده نیازمند یک وکیل متخصص هستید که کلیه نکات پرونده را با شما بررسی نماید. و بتوانید با کمک یکدیگر بهترین تصمیم را بگیرید تا در شعب وزارت کار به بهترین روش ممکن دفاع را از شما انجام دهید.

 

قانون اداره کار در ایران

بر اساس قانون کار مصوب ۱۳۶۹ که اصلاحاتی هم به آن اضافه‌شده، به تعریف کارگر، کارفرما، قراردادهای کار و شرایط قانونی آن نیز پرداخته شده است.

طبق قانون اداره کار حقوق کارگر و شرایط فعالیت قابل تغییر و توافق است. اما مزایا و شرایطی که برای کارگر در نظر گرفته شده نباید از قوانینی که در قانون کار برای ایشان ذکر شده، کمتر باشد.

کارگران با علم به حقوق و مزایای قانونی قادر به دفاع و در نتیجه حفظ حق و حقوق مکتسبه خود هستند. دریافت مشورت از وکیل وزارت کار متخصص تمامی اطلاعات ضروری را در اختیار کارگر قرار می‌دهد.

حداکثر مدت قرارداد کار بین کارگر و کارفرما در رابطه با فعالیت‌هایی که جنبه موقتی و غیرمستمر دارند. از سمت وزارت کار و امور اجتماعی مشخص می‌شود و بعد از بررسی به تصویب هیئت وزیران می‌رسد.

در ارتباط با فعالیت‌هایی که مستمر و طولانی مدت هستند، اگر در قرارداد مدتی تعیین نگردد، قرارداد دائمی در نظر گرفته می‌شود.

 ما در مجموعه حقوقی دادگستر، این امکان را در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار داده‌ایم که هر ساعت از شبانه‌روز در تمامی زمینه‌های کارگر و کارفرما نیازمند مشورت با وکیل دادگستری باشید در خدمت باشیم.

 

برای برقراری ارتباط با وکیل وزارت کار خوب یا مشاوره به‌ صورت 24 ساعته در هر ساعت از شبانه‌روز با تلفن ثابت سراسر کشور بدون صفر یا پیش‌شماره با شماره: 9099071369 تماس برقرار نماید.

 

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حداقل حقوق سال ۱۴۰۳ وزارت کار چقدر اعلام شد؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   حداقل دریافتی کارگران با دو فرزند به ۱۱ میلیون ۶۰۹ هزار تومان افزایش یافت است.
   طبق جدول حقوق و دستمزد 1403، حداقل دستمزد روزانه برای کارگران و کارمندان به 2,388,728 ریال افزایش خواهد یافت.
   همچنین حداقل حقوق ماهانه بدون در نظر گرفتن سایر مزایا 71,661,840 ریال است.

   پاسخ
 • ترو خدا یکم از حقوق کارگر دفاع کنید این قشر خیلی زحمت کش هستند

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از تلفن ثابت 9099071369